نسخه شخصی


باتوجه به نياز خانگي خيلي از كاربران اينترنتي براي ارسال ودريافت پيامك تحت وب اين نسخه براي كاربران حقيقي مناسب ميباشد. برخي از امكانات اين نسخه عبارت

امکان ارسال تکی و انفرادی به شماره های مورد نظر شما

امکان ارسال گروهی به شماره های مورد نظر شما

امکان وارد کردن شماره از فایل اکسل و تکست

امکان ساخت گروه های مخاطب و دفترچه تلفن

امکان ارسال پیام فلش (باز شدن خودکار در گوشی مخاطب)

امکان ارسال پیام هدفمند به بانک شماره موبایل کل کشور و اصناف و مشاغل

توضیح کامل :کلیه شماره موبایل های ایران (اعم از دائمی و اعتباری) در بخش ارسال منطقه ای سامانه دوكوهه  آپلود شده است ، تعداد شماره موبایل های این بانک 32 میلیون شماره و کاملا تفکیک شده می باشد ، شما می توانید یک بخشی را انتخاب کنید (مثلا : آذربایجان غربی > بوکان > دائمی ) و به تعدادی یا همه این بانک پیامک های خود را ارسال نمایید .قابل ذکر است که بانک شماره موبایل سال 90 به تازگی بر روی پنل و بدون دریافت هیچ هزینه ای از کاربران ، اظافه شده است .

امکان ارسال پیام از دفترچه تلفن پنل

امکان ارسال پیام زماندار در بازه های ' روزانه ، هفتگی ، ماهیانه '

توضیح کامل :شما یک زمانی را جهت ارسال پیامک ها به مخاطبان مورد نظر خود مشخص می کنید و در زمان مشخص ، بدون نیاز به اینکه شما وارد پنل ارسال sms شوید ، پیامک ها به صورت خودکار ارسال می شوند و به دست مخاطبان می رسند (از مزیت های این نرم افزار به سایر نرم افزار این می باشد که شما می توانید دوره نیز تعیین کنید مثلا هر هفته یکشنبه ساعت 12 یا هرروز ساعت 18 پیامک ها به مخاطبان ارسال شوند )

 

امکان ارسال متناظر پیام (متن منحصر به فرد برای هر مخاطب شما بصورت انبوه)

توضیح کامل :فرض کنید می خواهید یه 100 نفر پیامک ارسال کنید ولی متن هرکدام متفاوت است ، با استفاده از این سرویس ، در یکی از ستون های یک فایل اکسل شماره موبایل و در ستون دیگر متن را وارد می کنید و این فایل را در سیستم ایمپورت می کنید و دکمه ارسال را میزنید ، متن هرکس برای وی ارسال می گردد .

 

امکان ارسال پیام هوشمند (متن اختصاصی برای کاربران مختلف بصورت انبوع)

توضیح کامل : شما توسط این سیستم قادر خواهید بود به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید . به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که اعتبار هر یک از کاربرانتان را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید : آقای مهدی رحمتي اعتبار شما 2000 ریال می باشد ، برای اینکار کافیست یک فایل اکسل ایجاد نمایید ، ستون اول شماره موبایل ، ستون دوم کلمه آقای یا خانم ستون سوم نام شخص و ستون چهارم اعتبار را درج نمایید.سپس فایل را انتخاب کرده و دکمه 'مرحله بعد' را بفشارید ، جمله را تکمیل کنید و دکمه ارسال را بزنید .

 

ارسال بر اساس محدوده ( تهران و مشهد )

گزارش کامل از پیام های ارسالی و دریافتی

امکان ایجاد پاسخ تبلیغاتی (ارسال یک پیام معرفی شده به تمامی دریافت ها)

توضیح کامل :به صورت اتوماتیک به کلیه پیامک های دریافتی شما پاسخ می دهد (مثلا : از پیام شما متشکريم::. )

 

امکان ایجاد منشی پیامکی (ارسال یک پیام معرفی شده برای هر عبارت دریافتی)

توضیح کامل :به ازای هر دریافت خود می توانید یک پاسخ مشخص نمایید (مثلا : اگر کسی عدد 1 را به سامانه ارسال کرد ، لیست قیمت اجناس شما برایش ارسال گردد )

 

امکان ایجاد تبریک و یادآوری رویداد خاص (ارسال پیام به مخاطبان در روز تولد و یا مناسیت دیگر)

توضیح کامل :در تاریخ خاصی که قبلا در دفترچه تلفن برای شخص تعیین کرده اید ، مناسبت یا تولد یا مثلا تاریخ اتمام بیمه خودرو ... را به شخص اعلام می کند .

 

 انتقال به url

توضیح کامل : این سرویس مختص برنامه نویسان می باشد و می توانید پیامک را از سایت خود ارسال نمایید و یا به سایت خود انتقال دهید

شماره 14 رقمی اختصاصی

توضیح کامل : در این نسخه ( شخصی ) یک خط 14 رقمی اختصاصی به شما داده میشود که به وسیله آن میتوانید ارسال و دریافت هم داشته باشید .

100 عدد شارژ اولیه


قیمت: 700000 ریال